Zapisz się na dawkę wiedzy i inspiracji

Unikalne połączenie talentów

Unikalne połączenie talentów

Era Experience Economy, w której żyjemy, wymaga od przedsiębiorstw koncentracji na konsumencie i zmiany modeli funkcjonowania, by tworzyć wyjątkowy, ale też spójny customer experience we wszystkich punktach kontaktu z konsumentem. Oznacza to zjednoczenie wszystkich działów wokół nieustannie zmieniających się potrzeb konsumenta, czyli „klientocentryczność”.

Experiencer tworzony jest przez ekspertów doświadczonych w transformowaniu modeli biznesowych, tworzeniu produktów i usług oraz takim projektowaniu komunikacji marketingowej, by dostarczać najlepsze, spójne doświadczenia konsumenta, skupiając się na share-of-experience, nie share-of-voice.

Jesteśmy badaczami, designerami, researcherami, kreatywnymi, konsultantami, strategami, artystami, programistami i managerami. Jednoczy nas cel jaki jest budowanie experience, jest nie tylko wyjątkowy user experience w sieci (user experience) czy też doświadczenie potencjalnych klientów podczas aktywacji czy eventu – kluczowe jest całościowe doświadczenie jednostki i długofalowa relacja przedsiębiorstwa z człowiekem.