Zapisz się na dawkę wiedzy i inspiracji

O nas

Unikalne połączenie talentów

Żyjemy w Experience Economy, erze konkurencji na doświadczenia konsumenta. Przedsiębiorstwa, by sprostać temu wyzwaniu, powinny umieć zrozumieć konsumentów, odpowiednio dopasowywać swoją organizację, produkt lub usługę, a także budować z relacje z konsumentem, który szybko zmienia swoje potrzeby. To zmiana organizacji na „klientocentryczną”, zjednoczenie wszystkich działów w jednym celu, którym jest budowanie spójnego customer experience. To wymaga wielu kompetencji.

Experiencer tworzony jest przez zespół ekspertów doświadczonych w badaniu konsumentów, transformowaniu modeli biznesowych, tworzeniu produktów i usług oraz projektowaniu działań marketingowych. Tak, by dostarczać spójne, wyjątkowe doświadczenia konsumenta.

Jesteśmy badaczami, konsultantami, designerami, strategami, artystami, programistami i managerami. Nasze wcześniejsze doświadczenia to współtworzenie wiodących firm z branży marketingowej, badawczej i konsultingowej. To także doświadczenia z organizacji dostarczających globalnie usługi i wytwarzających produkty.

Łączy nas jeden cel jakim jest całościowe doświadczenie jednostki i długofalowa relacja przedsiębiorstwa z człowiekiem, które budują wzrost przedsiębiorstw.