Zapisz się na dawkę wiedzy i inspiracji

Nowa globalna marka prawnicza

Nowa marka, tożsamość i identyfikacja wizualna globalnej kancelarii prawnej

 

Globalna sieć kancelarii prawnych to pomysł i ambitne przedsięwzięcie kancelarii prawnej wywodzącej się z Polski. Kancelaria postawiła na rozwój międzynarodowy i tworzenie dynamicznej, godnej zaufania międzynarodowej sieci. Experiencer został poproszony o stworzenie nowej marki, tożsamości i identyfikacji tworzącej się sieci razem z obecnością online i globalnymi serwisami internetowymi.

 

 

Powstaje Decisive Worldwide jako wynik procesu brand design & strategy

W wyniku wspólnej pracy nad wartościami firmy, strategią biznesu i planami rozwoju, Experiencer stworzył nową globalną markę sieci – Decisive Worldwide.

Proces brand design doprowadził do stworzenia wyróżniającej się na rynku prawniczym marki, odzwierciedlającej wartości kancelarii, takie jak zdecydowanie, skuteczność i doświadczenie. Kod wizualny przy projektowaniu marki oparliśmy na kolorystyce kojarzonej z energią i symbolami rozwoju.

 

 

Rośnie globalna marka i sieć kancelarii Decisive Worldwide

Marka została dobrze przyjęta przez partnerów biznesowych kancelarii z całego świata i stała się motorem dla międzynarodowego rozwoju. Stworzona marka realizuje plan ekspansji zagranicznej z energią zakodowaną w znaku, a kolejne kancelarie ze wszystkich kontynentów powiększają sieć Decisive Worldwide.

Powstaje Decisive Real Estate na bazie sukcesu Decisive Worldwide

Dowodem sukcesu procesu brand design i rozwoju marki Decisive, jest powstanie nowej marki w portfolio Decisive i jednocześnie specjalistycznej firmy – Decisive Real Estate. Decisive Real Estate szybko stała się znaną firmą prawniczą specjalizującą się w obsłudze podmiotów z branży nieruchomości. Sieć Decisive Worldwide, na bazie marki stworzonej przez Experiencera, stale rośnie, a wartość transakcji zrealizowanych przez tylko jedno z biur w sieci przekracza 1 mld Eur.

  • 1.Data
  • 2.Klient
    Decisive
  • 3.URL
    Go The Link
  • 4.Udostępnij